Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Mamiee | Trojpexeso Povolání

Kód: MAM_PROF
355 Kč 293 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pexeso se třemi dílky, na kterých se děti naučí poznávat a třídit různá lidská povolání. Poznáte je všechny? || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulaté trojpexeso, díky kterému se děti naučí rozeznávat různá povolání z různých oborů a k nim i pomůcky a nářadí, které je potřeba k určité práci. Sadu tvoří 12 trojic, a pexeso je tak variabilní a lze hrát více způsoby od lehké varianty (hledají se dvojice) až po obtížnou. Součástí balení je originální látkový pytlík, který je praktický pro uschování pexesa a na cesty. Pro usnadnění hledání mají trojice pexesa, které k sobě patří, stejné barevné pozadí. Hra trénuje paměť a soustředění, rozvíjí znalost i slovní zásobu.

Pravidla

Jde o netradiční variantu hry pexeso. Kartičky promíchejte a vyložte lícem dolů. Hráč, který je na řadě, otočí dvě libovolné kartičky. Hráči se snaží zapamatovat si, kde se jednotlivé obrázky nachází. Kdo otočí související obrázky, ten je získává (a může ještě hrát). Vyhrává hráč s největším počtem nasbíraných trojic (či párů při snazší variantě hry). Trojpexeso učí děti poznávat profese a související nářadí.

Hráči a čas

Věk: 3+/5+

Počet hráčů: 2 a více

Doba hry: 10+ min

Obsah balení

  • 36 kartiček (12 trojic) o průměru 6 cm
  • krabička
  • pytlík

Další parametry

Rozměry balení: 15 x 12 x 5 cm

Rozměry kartiček: 6 cm

Materiál: pevný karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mix her a hraček různých výrobců, které nás zaujaly.