OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Peter Gray | Svoboda učení

Kód: 9788087917176
Značka: knihy
265 Kč 241 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

KNIHA: Pokud se pídíte po podstatě dětské přirozenosti a jejich učení, pak toto je kniha, kterou byste neměli minout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhé, zásadně rozšířené vydání knihy, která vznikla, ve spolupráci se Svobodou učení, překladem textů Petera Graye z blogu Freedom to Learn. Pokud se pídíte po podstatě dětské přirozenosti a jejich učení, pak toto je kniha, kterou byste neměli minout. Setkáte se zde s velmi provokativními myšlenkami, které Peter servíruje s jakousi zvláštní lehkostí, bez sebemenšího nátlaku. Po přečtení se vám může stát, že i to, co se zprvu zdálo nemyslitelné, je najednou možné. Pravděpodobné se po přečtení knihy na svět dětí, jejich rozvoj a obecně na fungování lidské společnosti budete dívat jinak než dnes. Kniha výborně doplňuje příběh první demokratické školy na světě Summerhill.

Peter Gray působí jako profesor psychologie na Bostonské univerzitě. Je autorem široce rozšířené vysokoškolské učebnice psychologie, knihy Free to Learn: Why Unleashing the Instinct to Play Will Make Our Children Happier, More Self-Reliant, and Better Students for Life, a populárního blogu Freedom to learn. Ve svém výzkumu se zaměřuje na přirozené způsoby dětského vzdělávání a na celoživotní význam hry. Mezi jeho vlastní hry patří nejenom výzkum a psaní, ale také cyklistika, jízda na kajaku, lyžování nebo pěstování zeleniny.

Parametry

Autor: Peter Gray

Originál: eseje Petera Graye www.psychologytoday.com

Nakladatelství: Peoplecomm, 2016, 2. vyd.

Rozměry: 20 x 13,3 x 1,3 cm

Brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: