Máme obchůdek v Karlíně (Praha 8)! Vyzvedněte si své objednané zboží zdarma, nebo nakupte bez nutnosti předchozí objednávky přímo na místě. Přijďte si s námi popovídat a podívat se na naše hračky offline. :)

Magformers | Space Wow Starter

Kód: 707009
Poslední kusy
Značka: Magformers
1 289 Kč 1 065 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ideální dárkové balení pro začátečníky, velmi populární, výborný poměr cena/výkon, výukové archy a obrazové návody již součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální dárkové balení pro začátečníky, velmi populární, výborný poměr cena/výkon, výukové archy a obrazové návody již součástí balení.

Obsahuje celkem 22 dílků a 22 výukových karet:

8 trojúhelníků, 5 čtverců, 4 vysoké trojúhelníky, figurka astronauta, 2 kolečka, 1 otočný panel křížový, 1 satelitní anténa, 16 pracovních karet

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků.

Ideální pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Co rozvíjí: Motorika, Orientace
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.