UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

SES | Zažehlovací korálky sada Zvířata 3D

Kód: 06126
Značka: SES Creative
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
SES | Zažehlovací korálky sada Zvířata 3D

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažehlovací korálky vám přináší ještě více zábavy. Díky této unikátní sadě SES si můžete vytvořit roztomilá 3D zvířátka. Postupujte podle návodů a vytvořte si slona, psa, opici, delfína, koně, lišku, želvu, tučňáka a papouška pomocí žehličky a korálků.S žehličkou nechť pomůže dospělý. Poté můžete zacvaknout nebo slepit svá zvířata dohromady vystavit si je nebo si s nimi hrát. Korálky neobsahují PVC.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí tvořivost, šikovnost, fantazii.

Věk

6+

Obsah balení

  • podložka
  • 3100 ks zažehlovacích korálků
  • předlohy

Rozměry balení: 30 x 20 x 3 cm

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma SES udává již od roku 1972 trendy ve výrobě výtvarných materiálů pro děti od 3 do 14 let. Od surovin až po finální výrobek se veškeré artikly této značky vyrábějí v Enschede v Holandsku, kde je továrna i hlavní kancelář firmy. Dlouhodobé zkušenosti jsou aplikovány na každý výrobek. Mezi sadami naleznete zejména výtvarné sady, malování, sádrové odlitky, tvorba předmětů, také zatloukačky a dřevěné stavebnice. Velké oblibě se dlouhodobě těší první pastelka, kterou velmi snadno uchopí již roční dítě.