DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté (uhrazené či na dobírku) do 17.12. do 7:00. I po tomto datu budeme objednávky odesílat, ale již se dle informací přepravců snižuje pravděpodobnost včasného doručení (tj. do pátku 21.12.). Pro doručení do Vánoc doporučujeme kurýra Geis a Zásilkovnu a platbu on-line nebo na dobírku. Více info v přehledu "Cena dopravy" nahoře nebo přímo u nás na telefonu, e-mailu či on-line chatu. PRODEJNA PRAHA - OSOBNÍ ODBĚR I NÁKUP je možný do 21.12., více info podají výše "Kontakty" nebo "Prodejna". Objednávky je možné ihned vyzvednout, nebo můžete přijít i bez objednání a vybrat rovnou na místě.

SES | Doktorský kufřík

Kód: 09201
Akce
Značka: SES Creative
399 Kč –10 %
SES | Doktorský kufřík
399 Kč –10 % 359 Kč 297 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
SES | Doktorský kufřík

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažijte pocit opravdového doktora - přijeďte na zavolání a zachraňujte životy, kufřík je vždy připraven na cestu!

Lékařská souprava obsahuje: 2 obvazy, náplast, sádrový obvaz, 2 stříkačky, 3 gázy, pinzetu, roušku a čepec. V kufříku je dostatek místa také na další případné nástroje, chorobopisy, recepty atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma SES udává již od roku 1972 trendy ve výrobě výtvarných materiálů pro děti od 3 do 14 let. Od surovin až po finální výrobek se veškeré artikly této značky vyrábějí v Enschede v Holandsku, kde je továrna i hlavní kancelář firmy. Dlouhodobé zkušenosti jsou aplikovány na každý výrobek. Mezi sadami naleznete zejména výtvarné sady, malování, sádrové odlitky, tvorba předmětů, také zatloukačky a dřevěné stavebnice. Velké oblibě se dlouhodobě těší první pastelka, kterou velmi snadno uchopí již roční dítě.