Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Scio | Sada testů státní přijímací zkoušky 5. třída

Kód: SCIO-SADA-183
650 Kč 591 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia. || Pro 5. ročník ZŠ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek.

Sada obsahuje také unikátní záznamový arch ke každému z testů, abyste si mohli natrénovat, jak bude jeho vyplňování u ostrých zkoušek vypadat. Součástí sady je také klíč řešení ke každému z testů, kde se dozvíte nejen správnou odpověď, ale i kritéria pro přidělení příslušného počtu bodů. Záznamové archy mají perforované strany, aby bylo možné je z knihy vytrhnout a zapisovat do nich odpovědi jako při ostrých přijímacích zkouškách. Perforaci mají i klíče, je tedy možné je vytrhnout a odložit stranou, aby vás nelákalo dívat se při vyplňování testu na správné odpovědi. Nedílnou součástí jsou také percentilové tabulky, pomocí kterých můžete svůj výsledek porovnat s řešiteli, kteří test absolvovali na Přijímačkách nanečisto.

V úvodní části sady je Průvodce přípravou, jenž vás provede tím nejdůležitějším, co je potřeba před přijímacími zkouškami vědět. Každá sada obsahuje také unikátní kód, pomocí kterého si na webu společnosti Scio zobrazíte tzv. videorozbory řešení. Jedná se o videa, v nichž jsou všechny úlohy daného testu vyřešeny a vysvětleny.

Dítě se seznámí s podobou testů na státní přijímací zkoušky a zjistí, jak je na tom se znalostmi. Natrénuje si řešení jednotlivých typů úloh i strategii řešení celého testu. Díky porovnání s ostatními řešiteli testu získá představu, o kolik je lepší nebo horší než ostatní, a to i v rámci uchazečů o konkrétní školu.

Obsahuje:

  • 5 testů z MA, 5 testů z ČJ
  • videorozbor 8 testů, klíče správných řešení
  • vysvětlení bodování, výpočet šance na přijetí

Vhodné:

  • pro intenzivní trénovaní testů i učiva
  • v kombinaci s další přípravou
  • pro zjištění stávajících znalostí

Vydání z roku 2020. Formát A4.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Učebnice
Hmotnost: 0.55 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Scio se zaměřuje v oblasti her a hraček na vývoj vzdělávacích zábavných produktů, které jsou určeny jak pro nejmenší, tak i pro starší děti a pomáhají s naučením se různých návyků, které jsou pro život důležité. Hlavní důraz nyní klade na vývoj hraček pro podporu emoční inteligence, které se ve společnosti stále věnuje pouze malá pozornost. K tomuto účelu vznikly sady hraček s knihou Emušáci.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení