Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodnou cenu dopravy na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. Více info níže "Doprava a platba".

Safari Ltd. | Tuba - Tvorové mořských hlubin

Kód: SFS688104
339 Kč 280 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021
Safari Ltd. | Tuba - Tvorové mořských hlubin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlubokomořské příkopy jsou plné roztodivných ryb a fascinujících tvorů. Tuba Tvorové mořských hlubin přináší modely sedmi z nich. Ručně malované figurky mají reálné barvy a jsou propracovány do nejjemnějších detailů. Díky tomu děti dokáží lépe rozeznat typické znaky jednotlivých živočichů.

Obsah tuby:

  • Hatchet Fish (Stříbrnáč hladký)
  • Angler Fish (Ďasovec)
  • Viper Fish (Zubatka)
  • Glass Squid (zástupce čeledi Granichiidae)
  • Giant Isopod (obří stejnonožec)
  • Gulper Eel (zástupce čeledi holobřiší)
  • Black Dragonfish (černá dračí ryba)

Safari Ltd. Tuby:

Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná. Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit. Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.

Rozvoj a tipy

Pro práci s pomůckou doporučujeme vytisknout fotografii všech modelů, která vám poslouží jako kontrolní list. Fotografii přímo od výrobce najdete ZDE. Pro starší děti můžete vytisknout obrázky s anglickými popisky ZDE, děti si tak nenásilnou formou rozšíří slovní zásobu.

Názvy v angličtině najdete obvykle na břiše figurky. Práci s pomůckou je možné rozšířit výrobou třísložkových karet či vyhledáním faktů o jednotlivých živočiších a jejich přiřazování. 

Výborně poslouží také jako model v hodinách přírodopisu.

Věk

3+

Obsah balení

  • 7 modelů zástupců hlubokomořské fauny

Další parametry

Rozměr tuby: 5 x 5 x 33 cm

Velikost modelů: 4 - 7,5 cm

Materiál: plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a didaktické pomůcky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Nabízíme kolekce tub s netradičními přírodninami - např. lebky zvířat, lidské orgány, netradiční živočichy a další, a také výrobky ze série „Safariology“ – životní cykly a dětské pomůcky do přírody. Nabídku budeme dle poptávky postupně rozšiřovat a v případě zájmu jsme schopni sehnat prakticky cokoli této značky na objednávku.