Doprava kurýrem zdarma až domů, výhodná cena na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. | Odesíláme každý den do ČR i SR. | Zkontrolujte vždy doručovací údaje a způsob dopravy a platby - a nezapomeňte na včasnou úhradu, aby vám mohl balíček brzy dělat radost! Info o objednávce najdete také v e-mailu - pokud něco nesedí, ozvěte se, objednávku spolu upravíme k vaší spokojenosti.

Safari Ltd. | Tuba - Prehistorické lebky savců

Kód: SFS683604
319 Kč 264 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Safari Ltd. | Tuba - Prehistorické lebky savců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuba Prehistorické lebky savců obsahuje osm detailně propracovaných replik lebek vyhynulých živočichů.

Obsah tuby:

  • Smilodon – šavlozubý tygr
  • Mastodon – mastodont (chobotnatci)
  • Woolly Rhino – nosorožec srstnatý
  • Daedon – daeodon (sudokopytníci)
  • Embolotherium – „zvíře s beranidlem“ (vyhynulá skupina Brontotheriidae)
  • Uintatherium – vyhynulý rod Uintatherium (kopytníci)
  • Arsinoitherium – vyhynulý obří býložravec (příbuzný slonů)
  • Australopithecus – předchůdce člověka (rod hominidé)

Safari Ltd. Tuby:

Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná. Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.  Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.

Rozvoj a tipy

Dítě hravou formou pojme do slovní zásoby názvy vyhynulých savců a osvojí si pojmy jako „vyhynulý“ či „fosilní“. Při jejich společném zkoumání můžete vyhledat informace o všech těchto vyhynulých savcích, najít jejich obrázky. Modely můžete podle mapy přiřadit k místům, kde byla nalezena, nebo na časové ose zařadit do doby, kdy žila. Koneckonců nemusí se učit pouze dítě.

Kromě toho můžete zabrousit k tématu archeologie – ručně malované modely přímo vybízejí ke hře na archeology. Spolu s plastelínou, kinetickým pískem nebo miskou fazolí nabízí spoustu variací her na toto téma. Můžete lebky vyhrabovat lopatkou, ometat štětečkem od drobných smítek a pak zkoumat detaily lupou, jako např. ZDE.

Pro práci s pomůckou doporučujeme vytisknout fotografii všech modelů, která vám poslouží jako kontrolní list. Fotografii přímo od výrobce najdete ZDE, nebo ZDE s popisky v angličtině.

Podnětné bude samozřejmě rozšíření pomůcky o třísložkové karty s obrázky předpokládaného vzhledu zvířat. Názvy v angličtině najdete obvykle na spodní straně modelu. 

Výborně poslouží také jako model v hodinách přírodopisu.

Věk

3+

Obsah balení

  • 8 lebek vyhynulých savců

Další parametry

Rozměr tuby: 5 x 5 x 33 cm

Velikost modelů: 4 - 7,5 cm

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Nabízíme kolekce tub s netradičními přírodninami - např. lebky zvířat, lidské orgány, netradiční živočichy a další, a také výrobky ze série „Safariology“ – životní cykly a dětské pomůcky do přírody. Nabídku budeme dle poptávky postupně rozšiřovat a v případě zájmu jsme schopni sehnat prakticky cokoli této značky na objednávku.