Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodnou cenu dopravy na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. Více info níže "Doprava a platba".

Safari Ltd. | Tuba - Lebky savců

Kód: SFS683504
319 Kč 264 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Safari Ltd. | Tuba - Lebky savců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada osmi modelů seznamuje s tvary největších lebek savců, které jen tak děti v klasickém světě nepoznají. Znázorněny jsou lebky hrocha, slona, delfína, žirafy, zebry, nosorožce, gorily a lva. Dítě tak může zrakem i hmatem poznávat rozdíly mezi tvary jednotlivých lebek a díky detailnímu zpracování rozpoznat i dominantní rysy jednotlivých zvířat.

Modely jsou připravovány ve spolupráci se zástupci znalců přírodovědných oborů. Jejich věrohodnost je dána i přesností a pečlivostí zpracování. Figurky inspirované skutečnou přírodou podporují v dětech zájem o přírodní vědy a projevy života na Zemi vůbec.

Safari Ltd. Tuby:

Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná. Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.  Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.

Rozvoj a tipy

Práci s modely lze obohatit o další materiály, např. o karty s OBRÁZKY, nebo OBRÁZKY S POPISKY zvířat v angličtině.

Výborně poslouží také jako model v hodinách přírodopisu.

Věk

3+

Obsah balení

  • 8 lebek velkých savců

Další parametry

Rozměr tuby: 5 x 5 x 33 cm

Velikost modelů: 4 - 7,5 cm

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Nabízíme kolekce tub s netradičními přírodninami - např. lebky zvířat, lidské orgány, netradiční živočichy a další, a také výrobky ze série „Safariology“ – životní cykly a dětské pomůcky do přírody. Nabídku budeme dle poptávky postupně rozšiřovat a v případě zájmu jsme schopni sehnat prakticky cokoli této značky na objednávku.