Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Quercetti | Tecno Toolbox

Kód: 6140
825 Kč 682 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Máte doma malého technika nebo kutila? Udělejte mu radost s touto sadou součástek a nářadí v kufříku! || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšířená sada pro malé kutily v úhledném kufříku obsahuje také součástky potřebné k sestavení automobilu či jiného dopravního prostředku (kola, pneumatiky, volant).

Hračka rozvíjí manuální zručnost, manuálně-vizuální koordinaci a tvořivé myšlení. Děti se seznamují s nástroji používanými jejich rodiči. 

Hračka roku

„Hračka roku“ je ocenění, které má koncovému spotřebiteli napomoci orientovat se v nepřeberném množství výrobků a poradit s optimálním výběrem hraček pro své ratolesti. I zde se při hodnocení zohledňují potřeby všestranného vývoje dítěte, podpora jeho samostatnosti, tvořivosti a zájmů a v neposlední řadě kvalita použitých materiálů, design a věková kategorie dítěte, pro něž je hračka určena. V roce 2015 „Hračka roku“ změnila logo. Tecno Toolbox - Hračka roku 2014 - 3. místo v kategorii Stavební sety

Rozvoj a tipy

Souprava rozvíjí manuální zručnost, vizuomotorickou koordinaci a tvořivé myšlení.

Věk

5+

Obsah balení

  • 1 kufřík
  • 128 ks stavebních dílů včetně nářadí (imbusový klíč, křížový klíč, plochý šroubovák,... a další)

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 25 x 8 cm

Materiál: plast

VIDEO

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Netradiční stavebnice
Hmotnost: 0.9 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Quercetti je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. Quercetti je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, koordinaci oko-ruka i estetické cítění.

Široký záběr produktů Quercetti nejlépe představí následující video: