Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodnou cenu dopravy na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. Více info níže "Doprava a platba".

Pikle | Recy hra Prosviť a vyprávěj

Kód: PAV
390 Kč 322 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hra slouží jako osnova pro vyprávění vlastních příběhů. Kartičky prosvítíte baterkou, lampičkou nebo třeba mobilem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prosvěcovací kartičky slouží jako osnova pro vyprávění vlastních příběhů. Kartičky prosvítíte baterkou, lampičkou nebo třeba mobilem. Způsob hraní je na vás! Můžete si každý náhodně vytáhnout 5 kartiček a vymyslet k nim příběh nebo zapojit do hry všech 20 kartiček. Ve vyprávění se můžete střídat po jedné kartičce nebo mít každý svůj vlastní příběh. Karty vám může někdo určit, nebo si jejich posloupnost upravíte sami. Zkuste kartu přibližovat a oddalovat od světla, uvidíte, co to udělá. Určitě vymyslíte spoustu dalších způsobů, jak je využít.

Obrázky jsou vyřezány na chybných kartičkách z Malého hvězdáře, které bylo autorům líto vyhodit - nejedná se o vadu výrobku a není důvodem k reklamaci!

DOPRODEJ - POSLEDNÍ KUSY SKLADEM! Karty lze volně kombinovat s druhou sadou Prosviť a najdi II - obsahuje rozdílné obrázky.

Světelný zdroj není součástí balení!

Rozvoj a tipy

Prohlížejte si karty doma pomocí baterky a vyprávějte příběhy podle vlastních pravidel. Obtáhněte předměty na papír a vytvořte si vlastní obrázky.

Věk

3+

Obsah balení

  • 20 karet s obrázky zvířat, předmětů, dopravních prostředků, emocí atd.
  • Světelný zdroj NENÍ součástí balení!

Další parametry

Rozměry balení: 00 x 00 x 00 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Co rozvíjí: Představivost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Pikle tvoří dvě sympatické mámy. Inspirují se dětskou fantazií, vynalézavostí a kreativitou a své hračky tvoří tak, aby vše, co děti baví, dále podporovaly hravou a nenásilnou formou. Píší o sobě:

"U nás nenajdete hotové komplety a hračky s návodem k použití. My jen naznačujeme, jak by to MOHLO vypadat, a ne jak to MUSÍ vypadat. To přenecháváme dětem a s radostí je u toho sledujeme. (...) Vyrábíme po kusech, ne po tisících. A zásadně z přírodních materiálů. Všechny naše hračky a sady samy vymýšlíme. Následně je buď samy vyrábíme nebo si necháváme vyrobit na míru a ručně kompletujeme. Každý, i ten nejmenší dílek, nám projde rukama. Záleží nám na původu, materiálu i povaze dodavatelů. Se všemi našimi dodavateli se známe osobně, všichni jsou z České republiky, používají certifikované materiály. V neposlední řadě jsou to také milí lidé, se kterými je radost spolupracovat a velmi rády je v jejich činnosti podporujeme."

Duo Pikle tvoří srdcem a my máme velkou radost, že Vám jejich výtvory můžeme nabídnout.