Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Piatnik | Super six

Kód: 501875
Poslední kusy
Značka: Piatnik
145 Kč 120 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Piatnik | Super six

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super six je zábavná kombinační hra, která se vejde akorát do kapsy!

Hráči se snaží co nejrychleji zbavit svých kolíčků. Kolíčky hází do otvorů na krabičce, které jsou očíslovány 1 - 6. Kolíček může do krabičky propadnout pouze otvorem číslo šest. Otvory 1 - 5 jsou pouze odkládací.

Hráči volí otvory na základě kombinace hodnot hozených na kostkách. Hodnoty se sčítají a je pouze na hráčích samotných, jak je rozloží.
Můžete hrát na jistotu nebo chytře blokovat protihráče.
Jednoduchá pravidla a takřka nulové požadavky na prostor - ideální hra na cesty.

  • plastová krabička v modré barvě
  • 36 kolíčků
  • 2 kostky
  • pravidla v českém jazyce

Společenská hra pro 2 - 6 hráčů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty. V současnosti patří firmě Piatnik v Rakousku vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

Do dnešních dnů jsou ve vedení společnosti výhradně potomci Ferdinanda Piatnika („prvního“). Společnost Piatnik Praha s.r.o. vede přímo pan Ferdinand G. Piatnik („čtvrtý“), který je od roku 1984 jednatelem vídeňské firmy. Opět se tedy potomek zakladatele firmy snaží společně se svými českými spolupracovníky o udržení tradice a dobré výsledky. Firma Piatnik se také pravidelně angažuje v různých akcích, pořádaných pro děti a mládež (například Mistrovství ČR ve hře Activity, podporuje centra pro účelné trávení volného času, stejně jako dětské domovy či nemocnice (aktivní účast v projektu Radost dětem na podporu onkologicky nemocných dětí).