Piatnik | Samarkand

Kód: 7725
Značka: Piatnik
449 Kč 371 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Piatnik | Samarkand

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samarkand - jedno z nejdůležitějších měst podél staré obchodní cesty. Hráči navazují kontakty jako členové bohatých obchodnických rodin. Uzavírají mezi sebou sňatky, budují nové obchodní cesty a na své pouti Hedvábnou stezkou sbírají cenné komodity. Kdo naváže nejvíce úspěšných obchodních styků?

Obchodnická hra, zasazená do období karavan mezi dálným Orientem blízkým Východem. Vaším úkolem jako obchodníka bude dobře se přiženit do jedné či dokonce více existujících mocných obchodnických rodin a s jejich karavanami přepravovat to nejvzácnější zboží, což by vám mělo přinést největší zisk v podobě vítězných bodů. Samarkand je pěkně vypadající, vysoce interaktivní hra, která se díky své odlehčenosti hodí též pro rodinné hraní.

Pro 2 - 5 hráčů od 8 let.

RECENZE

PRAVIDLA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty. V současnosti patří firmě Piatnik v Rakousku vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

Do dnešních dnů jsou ve vedení společnosti výhradně potomci Ferdinanda Piatnika („prvního“). Společnost Piatnik Praha s.r.o. vede přímo pan Ferdinand G. Piatnik („čtvrtý“), který je od roku 1984 jednatelem vídeňské firmy. Opět se tedy potomek zakladatele firmy snaží společně se svými českými spolupracovníky o udržení tradice a dobré výsledky. Firma Piatnik se také pravidelně angažuje v různých akcích, pořádaných pro děti a mládež (například Mistrovství ČR ve hře Activity, podporuje centra pro účelné trávení volného času, stejně jako dětské domovy či nemocnice (aktivní účast v projektu Radost dětem na podporu onkologicky nemocných dětí).