UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Piatnik | Perníková chaloupka

Kód: 756368
Značka: Piatnik
99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Piatnik | Perníková chaloupka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeníček a Mařenka objevili perníkovou chaloupku, patřící ježibabě. Protože oba rádi mlsají, vylezla Mařenka na střechu a začala loupat perníček tak hlasitě, až ježibaba vyběhla z chaloupky. Mařenka rychle utíkala do bezpečí, ale Jeníček zůstal stát jako přikovaný. Kdo ho zachrání před ježibabou?

Napínavá hra rozvíjející rychlou reakci a postřeh. Obsahuje dřevěné figurky.

Pro 2 - 4 hráče od 5 let.

PRAVIDLA HRY

Jeníček a Mařenka objevili perníkovou chaloupku, patřící ježibabě. Protože oba rádi mlsají, vyšplhá Mařenka na střechu a začne loupat perníček. Na hřebeni střechy však sedí holoubek. Když mařenka odloupne perníček přímo pod ním, začne tak hlasitě vrkat, že ježibaba vyběhne z chaloupky. Rychle ze střechy dolů a utíkejte do bezpečí! Kdo přinese domů nejvíc perníčků?

Průběh hry:

  • Postavte perníkovou chaloupku a posaďte holoubka nad některý perníček na střeše.
  • Hráč, který je na řadě, může otočit libovolné množství perníčkových karet.
  • Otočí-li kartu s perníčkem, který holoubek nehlídá, může otočit další kartu anebo s otáčením karet skončit. Nasbírané perníčky si může ponechat.
  • Otočí-li však kartu s perníčkem, nad kterým sedí holoubek, pokusí se ostatní děti co nejrychleji zachránit jeníčka a získat tak za odměnu peníček. Zbytek naloupaných perníčků musí vrátit ježibabě (vhodit štěrbinou ve střeše do perníkové chaloupky).

Obsah hry: 1 perníková chaloupka, 2 dřevěné figurky, 36 karet, pravidla hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty. V současnosti patří firmě Piatnik v Rakousku vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

Do dnešních dnů jsou ve vedení společnosti výhradně potomci Ferdinanda Piatnika („prvního“). Společnost Piatnik Praha s.r.o. vede přímo pan Ferdinand G. Piatnik („čtvrtý“), který je od roku 1984 jednatelem vídeňské firmy. Opět se tedy potomek zakladatele firmy snaží společně se svými českými spolupracovníky o udržení tradice a dobré výsledky. Firma Piatnik se také pravidelně angažuje v různých akcích, pořádaných pro děti a mládež (například Mistrovství ČR ve hře Activity, podporuje centra pro účelné trávení volného času, stejně jako dětské domovy či nemocnice (aktivní účast v projektu Radost dětem na podporu onkologicky nemocných dětí).