DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté (uhrazené či na dobírku) do 17.12. do 7:00. I po tomto datu budeme objednávky odesílat, ale již se dle informací přepravců snižuje pravděpodobnost včasného doručení (tj. do pátku 21.12.). Pro doručení do Vánoc doporučujeme kurýra Geis a Zásilkovnu a platbu on-line nebo na dobírku. Více info v přehledu "Cena dopravy" nahoře nebo přímo u nás na telefonu, e-mailu či on-line chatu. PRODEJNA PRAHA - OSOBNÍ ODBĚR I NÁKUP je možný do 21.12., více info podají výše "Kontakty" nebo "Prodejna". Objednávky je možné ihned vyzvednout, nebo můžete přijít i bez objednání a vybrat rovnou na místě.

Piatnik | Pán prstenů karetní hra

Kód: 6896
Akce
Značka: Piatnik
99 Kč –10 %
Piatnik | Pán prstenů karetní hra
99 Kč –10 % 89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Piatnik | Pán prstenů karetní hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestavte si své vlastní společenstvo kladných hrdinů z trilogie J.R.R. Tolkiena Pán Prstenů a pusťte se do boje se skřety a dalšími nepřáteli. Během hry hráči sestavují svá společenstva tak, aby byla počtem symbolů na kartách dostatečně silná a přemohla tak vybrané nepřátele. Mordor ale stále vysílá svá vojska! Nejen štěstí, ale i taktika a zkušenosti bojovníka pomohou vyhrát tento nelítostný souboj. Kdo přemůže nejvíce nebezpečných nepřátel, stává se vítězem!

Stručná pravidla hry

Na stole budou vždy vyloženy tři karty nepřátel. Každá taková karta má na sobě kombinaci jednoho (například skřetí hlídka) až čtyř (například balrog) symbolů, kterých je ve hře dohromady šest: meč, sekera, kopí, luk, pěst a štít. Aby bylo možno porazit nepřátele, budou hráči sbírat před sebou karty společníků (které na sobě mají také ony symboly). Jakmile symboly z karet hráče souhlasí se symboly na kartě nepřítele, může onen hráč přiřadit k onomu nepříteli danou kombinaci hrdinů a vybojovat si tak onu kartu. Hrdinové se poté odhodí.

Ve svém kole může hráč:

  • Zahrát kartu společníka do jedné ze svých skupin a je-li to možné, tak zaútočit.
  • Založit novou skupinu a je-li to možné, tak zaútočit.
  • Vzít si do ruky jednu kartu. Pokud je jedna z nich karta Mordoru, je vyložena na stůl a hráč si bere kartu novou. Jakmile se vyloží třetí karta Mordoru, síly zla zahájí protiútok a všichni ztrácejí kartu z ruky, kartu ze skupiny či jednoho poraženého nepřítele podle toho, jak řekne tato karta.

Když již nezbývají žádní nepřátelé, hra končí. Každá z karet nepřátel má hodnotu 1-10 vítězných bodů a vítězí hráč s jejich maximem. 

Společenská hra pro 2 - 4 hráče od 8 let

Doba hraní cca 30 minut.

Obsahuj balení: 64 karet a pravidla hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty. V současnosti patří firmě Piatnik v Rakousku vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

Do dnešních dnů jsou ve vedení společnosti výhradně potomci Ferdinanda Piatnika („prvního“). Společnost Piatnik Praha s.r.o. vede přímo pan Ferdinand G. Piatnik („čtvrtý“), který je od roku 1984 jednatelem vídeňské firmy. Opět se tedy potomek zakladatele firmy snaží společně se svými českými spolupracovníky o udržení tradice a dobré výsledky. Firma Piatnik se také pravidelně angažuje v různých akcích, pořádaných pro děti a mládež (například Mistrovství ČR ve hře Activity, podporuje centra pro účelné trávení volného času, stejně jako dětské domovy či nemocnice (aktivní účast v projektu Radost dětem na podporu onkologicky nemocných dětí).