Piatnik | DaVinci Code

Kód: 6850
Značka: Piatnik
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
logik, coda

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá logická hra, ve které se budete snažit rozšifrovat soupeřův kód. Vaším úkolem je hádat čísla na soupeřových tabulkách a uhodnout je rychleji, než oni ty vaše. Papír k ruce mít nesmíte, tekže sie obrňte dobrou pamětí. Da Vinci Code je především logická rychlovka, máte ji hotovou tak za 20 minut.

Každý hráč má před sebou postaveny 4 kameny s čísly tak, aby na ně – spoluhráči neviděli. Ti mají zjistit z jakých čísel se kód skládá. Ale jakpak? Jasné je jen jedno: čísla jsou černá nebo bílá a seřazená vzestupně. Na začátku nezbývá nic jiného než hádat. Ale neustále přibývají nové doplňující informace, které postupně umožňují logické rozluštění kódu. A s troškou intuice a přesné analýzy je pak najednou jasné: jen ta a ta čísla to jsou! Cílem hry je rozluštit číselné kódy spoluhráčů dřív, než budou mít dostatek informací k rozluštění mého kódu.

Hra obsahuje: 12 bílých a 12 černých hracích kamenů s čísly od 0 – 11 1 černý a 1 bílý kámen s pomlčkou pro pokročilejší pravidla hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty. V současnosti patří firmě Piatnik v Rakousku vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

Do dnešních dnů jsou ve vedení společnosti výhradně potomci Ferdinanda Piatnika („prvního“). Společnost Piatnik Praha s.r.o. vede přímo pan Ferdinand G. Piatnik („čtvrtý“), který je od roku 1984 jednatelem vídeňské firmy. Opět se tedy potomek zakladatele firmy snaží společně se svými českými spolupracovníky o udržení tradice a dobré výsledky. Firma Piatnik se také pravidelně angažuje v různých akcích, pořádaných pro děti a mládež (například Mistrovství ČR ve hře Activity, podporuje centra pro účelné trávení volného času, stejně jako dětské domovy či nemocnice (aktivní účast v projektu Radost dětem na podporu onkologicky nemocných dětí).