Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Piatnik | Activity Děti

Kód: 7338
449 Kč 371 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
aktivity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva sloni se procházejí pralesem. Jsou na cestě k jezeru. Který slon bude u cíle rychleji?

Veselé kresby představují různé věci a pojmy. Obrázky se mají dětem, které hádají, znázornit pomocí pantomimy, kreslením nebo popisem. Když je pojem uhodnut, smí se slon posunout.

Lze hrát jako soutěž nebo i ve spolupráci. Obě varianty jsou velmi zábavné!

Jednotlivé dily hracího plánu složíme a utvoříme dráhu hry. Dobře zamícháme karty a připravíme je na hromádku. Hráč sejme horní kartu a pokouší se objasnit ostatním spoluhráčům nakreslený pojem. V žádném případě ale nesmí tento pojem pojmenovat. Pokud je pojem uhodnut, smí slon postoupit na další políčko, které má stejnou barvu jako stopa na zadní straně karty.

Pro: 3-16 hráčů
Doba hraní: různá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty. V současnosti patří firmě Piatnik v Rakousku vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

Do dnešních dnů jsou ve vedení společnosti výhradně potomci Ferdinanda Piatnika („prvního“). Společnost Piatnik Praha s.r.o. vede přímo pan Ferdinand G. Piatnik („čtvrtý“), který je od roku 1984 jednatelem vídeňské firmy. Opět se tedy potomek zakladatele firmy snaží společně se svými českými spolupracovníky o udržení tradice a dobré výsledky. Firma Piatnik se také pravidelně angažuje v různých akcích, pořádaných pro děti a mládež (například Mistrovství ČR ve hře Activity, podporuje centra pro účelné trávení volného času, stejně jako dětské domovy či nemocnice (aktivní účast v projektu Radost dětem na podporu onkologicky nemocných dětí).