Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Pexeso zvířátka

Kód: DJ01637
Novinka
Značka: DJECO
461 Kč 381 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Malované dřevěné pexeso se zvířátky pro nejmenší. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbená hra s obrázky zvířat na zářivém dřevěném pozadí. Dětem se lépe jednotlivé kartičky zapamatovávají, když jsou výrazné.

Pravidla

Jde o klasickou hru pexeso. Kartičky promíchejte a vyložte lícem dolů. Hráč, který je na řadě, otočí dvě libovolné kartičky. Hráči se snaží zapamatovat si, kde se jednotlivé obrázky nachází. Kdo otočí dva stejné obrázky, ten je získává (a může ještě hrát). Vyhrává hráč s největším počtem nasbíraných párů.

Rozvoj a tipy

Kartičky jsou krásné a byla by škoda je používat jen na pexeso - vzpomeňte si na písničky s vyvedenými zvířátky, vyprávějte příběh z lesního paloučku, popřemýšlejte, kde zvířátka žijí či kde jste je viděli na vlastní oči.

Hráči a čas

Věk: 2+

Počet hráčů: 2 a více

Doba hry: 10+ min

Obsah balení

  • 32 kartiček (16 párů)
  • krabička

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 23 x 3,5 cm.

Materiál: dřevo, karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění
Věk: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.