UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Ondřej Šteffl | K čemu samé jedničky

Kód: 9788020448200
Značka: knihy
210 Kč 191 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Soubor článků a diskuzních příspěvků z blogu O. Šteffla na téma současného školství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství

Ondřej Šteffl je zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio, v současné době se věnuje zakládání ScioŠkol. Po mnoho let se Ondřej Šteffl kriticky zaobírá problematikou školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na aktuálně.cz. Tato kniha je výběrem některých z nich.

Autor se ve svých textech zaměřuje na to, jaké schopnosti a znalosti by měla současná škola rozvíjet, aby žáci a studenti obstáli v dospělém životě a dynamicky se měnící společnosti. Poukazuje na to, jaké metody jsou v současné výuce zastaralé a co v dětech potlačují, a naopak ukazuje, jak jinak by mohlo vyučování vypadat, nebo přímo uvádí příklady škol, které úspěšně vedou děti k všestrannému rozvoji jejich osobnosti. Uvedené texty jsou zaměřeny spíše na rodiče, jsou doprovázeny krátkou vybranou diskusí z blogů, která obsahuje námitky k autorovým názorům, a jsou doprovázeny vtipnými ilustracemi.

Parametry

Autor: Ondřej Šteffl

Nakladatelství: Mladá fronta, 2018, 1. vyd.

Rozměry: 21 x 15 x 1 cm

Pevná vazba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: