Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

OEM | Urbánie

Kód: URB10
Akce Poslední kusy
Značka: Ostatní
599 Kč –5 %
OEM | Urbánie
599 Kč –5 % 569 Kč 470 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Malá budovatelská hra českých autorů pouze v limitovaném množství. Projděte procesem urbanizace od pradávného oppida po moderní metropoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Urbánie hráči budují, přestavují a rozvíjejí města. Průběh hry je provede dějinami měst západní civilizace – od raného středověku až do současnosti. Cílem hry je průběžně získat co nejvíce bohatství, prestiže a nezapomínat ani na spokojenost obyvatel.

Společenská smetánka by uvítala nové divadlo, ale co když přijde válka? Nebylo by lepší investovat do městského opevnění? 

Urbánie je karetní budovatelská hra, ve které si hráči vyzkoušejí dovést své město od středověku po současnost za 30 minut. V každém tahu hráči postaví jednu novou budovu a posunou se tak o kousek dále na své výpravě napříč staletími. Současně se budou muset rozhodnout, zda některou ze svých starých milovaných staveb zboří, aby uvolnila místo pokroku, nebo raději sáhnou do městské pokladnice a vykoupí nové, stále se zdražující pozemky. 

Hra končí po šesté epoše. Hráči sečtou své body zvlášť v každé kategorii, přičemž základem jsou vítězné body získané v té nejslabší kategorii (ostatní dvě nehrají roli). Dále se započítávají bonusové body za Monumenty, apod. Dojde-li na rovnost bodů, rozhoduje hodnota v nejsilnější dosažené kategorii. 

Pravidla i herní komponenty jsou dvojjazyčné - anglicky a česky

Pro 2 - 5 hráčů

Na 30 minut

Autor hry: Petr Chval

Hra má rozměry: 200 × 130 × 40 mm

Více o hře: ZDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mix her a hraček různých výrobců, které nás zaujaly.