Projekt Hračky vzdělávačky

K tomu, abychom vytvořili místo, které bude sdružovat rozvojové hry a hračky, nás inspirovali sami rodiče. Říkáme mu Hračky vzdělávačky. Je nejen místem virtuálním, ale i barevnou hračkárnou, do které mohou návštěvníci v Praze zavítat.

Doufáme, že díky spolehlivému dělení do sekcí a kategorií pomůže všem dětem nalézt tu pravou a především vhodnou hračku k jejich rozvoji. Ať už jde o jemnou motoriku, komunikaci či tvořivost nebo spolupráci.

Nabízíme přehledné a přesné filtrování podle věku v každé kategorii zboží. U každé hry i hračky je navíc přehledným způsobem uvedeno, pro jaké věkové rozpětí je vhodná. Rodiče tak mají přehled, jak dlouho dítěti může hračka smysluplně sloužit. Informace o věku posuzujeme sami na základě zkušeností, nespoléháme se jen na údaje od výrobce.

Hračka i s nápaditým nápadníkem

K hrám i hračkám postupně vytváříme nápadníky aktivit, tedy rady a tipy, jak tu či onu hračku co nejlépe a nejefektivněji využít pro rozvoj dětí. Vše samozřejmě s ohledem na charakter hračky a na věk dítěte.

Každá z hraček vzdělávaček rozvíjí nějakou dovednost již sama o sobě, potenciál však často mívá daleko větší, než se může na první pohled zdát.

Hračky, ke kterým jsou nápadníky hotové, jsou vždy jasně označeny. Můžete si je také zobrazit pomocí filtrů v jednotlivých kategoriích anebo kliknout na volbu „hračky s nápadníkem“ v levém menu.

Ukázku nápadníku pro hračku Puzzle: Od největšího... naleznete zde.

loading
x