Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Mindok | Země: Na cestách

Kód: 310
465 Kč 384 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Při hraní ZEMĚ na cesty ověříte své znalosti a užijete si zábavu. || Od 10 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při hraní ZEMĚ na cesty nemusíte být zrovna chodící encyklopedií. Stačí mít základní přehled, neboť o to právě ve hře jde. Kde se nachází největší výzkumné středisko? Odkud pochází banány? Který vrchol je nejvíce vzdálen od středu Země nebo kdy se vydala na cestu první řidička bez řidičského průkazu? Jeden z hráčů je tipér a jen on odpovídá na otázku, kterou mu vybral vyzyvatel. Všichni ostatní hráči odhadují, zda jeho odpověď je správná či nikoli. Ale pozor! Výzvu je možné odmítnout, a pak sám vyzyvatel musí správně umístit svojí kostičku, pochopitelně s větším rizikem. Kdo výzvu přijme? S novými pravidly, dynamičtějším průběhem hry a větší interaktivitou nabízí tato hra nový pohled do světa ZEMĚ. A samozřejmě, veškerý materiál ZEMĚ na cestách lze použít jako rozšíření k původní velké hře ZEMĚ.

PRAVIDLA HRY

 Recenze ke hře Země: Na cestách

Hráči a čas

Věk: 10+

Počet hráčů: 2-6

Doba hry: 30 min

Obsah balení

  • herní plán
  • 77 karet
  • 1 krabička na karty
  • 12 kostiček
  • pravidla hry

Další parametry

Materiál: papír, dřevo

Rozměry balení: 25 x 25 x 6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Znalostní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Znalost, Komunikace a řeč
Věk: 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.