UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Mindok | Tučňáci na ledu

Kód: 091
Značka: Mindok
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Mindok | Tučňáci na ledu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Tučňáci na ledu je logická hra, která rozpálí Vaše mozkové závity. Pro každého hráče se zde skrývá dvojí výzva. Je třeba nejen umístit všechny dílky na správná místa, ale také vybrat pro každý dílek správný tvar.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.