Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Mindok Summoner Wars: Války Vyvolávačů

Kód: 168
360 Kč 298 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2020
Bojová karetní fantasy hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Summoner Wars je vzrušující karetní hra znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde budete vystupovat v rolích mýtických Vyvolavačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele. Kromě bojových jednotek budete mít k dispozici i kamenné zdi, které budou vaše jednotky chránit v boji a také budou sloužit jako magické portály k povolávání nových jednotek na bojiště. Shromážděte mocné vojsko a vrhněte ho proti protivníkovi, sesílejte mocná kouzla a zničte všechny, kdo se vám opováží protivit!

Průběh hry:

Z ruky postupně vykládáte na hrací plán jednotky. Za vyvolávání se ale musí zaplatit magickou měnou – manou. Tuto měnu můžete získat zabíjením nepřátel nebo odkládáním karet z ruky. Právě hospodaření s manou a taktizování s jejím rozpoložením ve hře je klíčové.

Cíl hry:
Cílem hry je zabít soupeřova Summonera. Hráč, kterému se to podaří, vítězí bez ohledu na situaci, která panuje na bojišti. Důležitou strategií je tudíž i kvalitní obrana vlastního Summonera.

Obsah balení:

  • herní plán z papíru
  • 5 hracích kostek
  • 20 žetonů zranění
  • 2 kompletní balíčky karet (70ks)
  • pravidla

Vhodné pro děti od 8 let
Počet hráčů: 2 nebo až 4 hráči
Doba hraní: 30 minut
Rozměry balení: 19,5 x 19,5 x 3,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.