Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Mindok Summoner Wars: Války Vyvolávačů

Kód: 168
360 Kč 298 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Bojová karetní fantasy hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Summoner Wars je vzrušující karetní hra znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde budete vystupovat v rolích mýtických Vyvolavačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele. Kromě bojových jednotek budete mít k dispozici i kamenné zdi, které budou vaše jednotky chránit v boji a také budou sloužit jako magické portály k povolávání nových jednotek na bojiště. Shromážděte mocné vojsko a vrhněte ho proti protivníkovi, sesílejte mocná kouzla a zničte všechny, kdo se vám opováží protivit!

Průběh hry:

Z ruky postupně vykládáte na hrací plán jednotky. Za vyvolávání se ale musí zaplatit magickou měnou – manou. Tuto měnu můžete získat zabíjením nepřátel nebo odkládáním karet z ruky. Právě hospodaření s manou a taktizování s jejím rozpoložením ve hře je klíčové.

Cíl hry:
Cílem hry je zabít soupeřova Summonera. Hráč, kterému se to podaří, vítězí bez ohledu na situaci, která panuje na bojišti. Důležitou strategií je tudíž i kvalitní obrana vlastního Summonera.

Obsah balení:

  • herní plán z papíru
  • 5 hracích kostek
  • 20 žetonů zranění
  • 2 kompletní balíčky karet (70ks)
  • pravidla

Vhodné pro děti od 8 let
Počet hráčů: 2 nebo až 4 hráči
Doba hraní: 30 minut
Rozměry balení: 19,5 x 19,5 x 3,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.