Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

MiDeer | Stavebnice Dřevěné geometrické tvary

Kód: MD1002
643 Kč 531 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Velká sada barevných dřevěných dlaždic - stavebnice či mozaika k tvorbě staveb i obrazců. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká sada 250 ks barevných dřevěných dlaždic - stavebnice či mozaika k tvorbě staveb i obrazců.Kombinujte, třiďte a pojmenovávejte barvy a tvary, sčítejte, odčítejte, násobte.

Stavebnice je vhodná pro děti již od 3 let a rozvíjí motoriku, představivost, logiku, slovní zásobu. Zabaví na dlouhá léta.

 

Obsah balení

  • 250 dílků

Další parametry

Rozměry krabičky: 19 x 19 x 19 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Logika
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.