PF2023. Nenechte si ujít výprodej posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

MiDeer | Samolepka Silnice

Kód: MD4023
63 Kč 52 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vytvořte si pomocí této lepicí pásky vlastní dráhu pro auta dlouhou až 5 metrů. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte si vlastní dráhu pro auta pomocí této lepicí pásky. Samolepka je široká 4,8 cm a celková délka návinu je 5 m. Mohly by se vám hodit i Zatáčky.

Samolepka je na jednorázové použití. Samolepku je ideální použít na vhodný podklad jako je linoleum, parkety atd.

TIP: Páska je skladná, vezměte ji na dovolenou a postavte si dráhu kdekoli.

Rozměry balení: průměr 4,5 cm a výška 5 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.