Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

MiDeer | Puzzle Den v lese 150 ks

Kód: MD3075
Novinka
Značka: MiDeer
400 Kč 331 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
13.5.2021

Kvalitně zpracované kartonové puzzle děti zabaví. Uložené v krásné kruhové krabici. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prozkoumejte denní a noční život v lese, najděte na puzzlích až 10 druhů rostlin, 20 druhů zvířátek, lidi, věci... Puzzle obsahuje 150 pestrobarevných dílků, díky rozměrům a pevnosti jednotlivých dílků je ideální pro děti.
 
Toto puzzle je uloženo v moderní designové dóze, takže se nemusíte obávat, že se jednotlivé dílky ztratí nebo poškodí. Po slepení obrázku lze krabice dále využít na drobnosti a slouží jako krásný doplněk.
 

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

5+

Obsah balení

  • 150 dílů puzzle

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 12 cm

Rozměry složeného obrázku: 53 x 53 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Co rozvíjí: Motorika, Soustředění
Věk: 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.