Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

MiDeer | Promítací pohádky se svítilnou Dobrou noc

Kód: MD1103
Nejprodávanější
Značka: MiDeer
575 Kč 475 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2021

Promítejte si 8 klasických pohádek nebo využijte přístroj jako svítilnu či noční uspávací světélko. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto není jen tak obyčejná baterka. Vložte do ní jeden z osmi kotoučků, zhasněte světlo v pokojíčku a promítněte si pohádku před spaním. Ovšem tato promítačka je v něčem jiná - jedná se multifunkční přístroj 4v1: promítačka pohádek, přenosná svítilna, noční světlo a projektor noční oblohy.

Ideální hračka pro uspávání dětí. Promítejte pohádky v baterce miminkům, s většími dětmi pak vymýšlejte příběhy a složitější zápletky. Noční světlo pomůže dětem s usínáním a působí proti úzkostem.

Na zeď si promítnete tyto pohádky o 8 scénách: O Popelce, O šťastném princi, O řepě, O Malence, O Pinocchiovi, O perníčku, O chlapci, který rozplakal vlka a Já chci letět do vesmíru.

Návod na použití promítačky: V horní části svítilny se vkládají kotoučky s pohádkami, kolečko se posunuje jemným otočením prstem. Doporučuje se promítat ze vzdálenosti 50 až 150 cm a vždy zaostřit. Obraz může mít rozměry až 50 x 150 cm.

Funkce:

  • Červené tlačítko má 3 funkce: 1. zmáčknutí - zapne pohádkový projektor, 2 zmáčknutí - zapne svítilnu, 3 zmáčknutí - vypne svítilnu.
  • Zoom slouží k zaostření obrazu na zdi.
  • Časovač automaticky přístroj vypne po 15 minutách.

Součástí balení je brožurka s anglickými texty pohádek a obrázky pro vypravěče. Texty jsme pro vás přeložili do češtiny (přikládáme na samostatném listu), pomohou vám, pokud si budete chtít při promítání a vyprávění i odpočinout či se inspirovat. ;)

Tato promítací lampa vás jistě nadchne. :)

DALŠÍ POHÁDKY: Ke svítilně lze dokoupit náhradní kotoučky s pohádkami Mideer.  (Pozor, do této svítilny pasují pouze kotoučky stejné značky - tj. Mideer!)

Věk

3+

Obsah balení

  • přístroj 4v1: promítačka pohádek, přenosná svítilna, noční světlo a projektor noční oblohy
  • 8 kotoučků s barevnými příběhy - O Popelce, O šťastném princi, O řepě, O Malence, O Pinocchiovi, O perníčku, O chlapci, který rozplakal vlka a Já chci letět do vesmíru.
  • dárková krabička k uskladnění
  • náš překlad všech 8 pohádek

Další parametry

Rozměry balení: 20,5 cm x 15,5 cm x 8 cm

Rozměry baterky: 11 x 5 cm

Průměr kotoučku: 3 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Divadlo a pohádky
Co rozvíjí: Představivost, Komunikace
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.