Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Mozaika s geometrickými tvary

Kód: MD1044
495 Kč 409 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Sada barevných dlaždic a podložky - mozaika ke kreativní tvorbě obrázků. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná destička, na kterou můžete skládat obrazce dle návodu nebo podle fantazie. Učte se barvy, tvary, rozvíjejte kreativitu, koordinaci a motoriku.

Mozaika obsahuje 10 ks oboustranných šablon s 20 vzory, 180 ks barevných dílků a dřevěnou destičku.

Obsah balení

  • 10 ks oboustranných šablon s 20 vzory
  • 180 ks barevných dílků
  • dřevěná destička

Další parametry

Rozměry krabičky: 22 x 22 x 5 cm

Materiál: dřevo, plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Mozaiky
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠG Avatar autora | 10.5.2021
Do obchodu se opakovaně vracím, pro dnes již 3letého vnuka mám možnost vždy vybrat skvělé výrobky rozvíjející jeho představivost, kreativitu, jemnou motoriku, paměť, velká spokojenost. Doporučila jsem obchod i mým známým kamarádkám babičkám, přehledná nabídka, velký výběr, rychlé a spolehlivé dodání.
5
ET Avatar autora | 16.4.2020
Spokojenost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.