Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

MiDeer | Kaleidoskop - Noc v džungli

Kód: MD4229
Novinka
Značka: MiDeer
143 Kč 118 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Krasohled se soustavou zrcadel a barevnými korálky pro tvorbu krásných obrazců. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaleidoskop, česky taky krasohled je dětská hračka, která pomocí soustavy zrcadel a barevných tělísek vytváří neopakovatelné obrazce při pohledu proti světlu. Takže vezmi kaleidoskop, jednoduše otoč a zažij živou světelnou show. Každá zatáčka vytváří magickou duhovou mozaiku, která oslní a potěší. Prémiová čočka s dobrou propustností světla. Tělo kaleidoskopu je v moderním designu s motivem noci v džungli. Ideální vzdělávací hračka pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Rozměry: 17,2 x 4,7 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.