Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Hra Hádej, kdo jsem

Kód: MD1048
331 Kč 274 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zábavná společenská rodinná hra. Copak mám na hlavě, uhádnu, kdo jsem? || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylosuj si kartu tak, abys neviděl, co na ní je, a umísti ji do své čelenky. Hádejte, co nyní jste. A jestli se chcete zdokonalit v angličtině, pak máte v ruce ideální hru, která vám zábavnou formou pomůže se zlepšovat.

Pravidla hry

Základní pravidla: Hráči si nasadí čelenky. Poté každý hráč dostane na čelenku jednu kartu, nesmí ale vidět, co na kartě je – proto zamíchejte karty a pak umístěte do čelenky náhodnou kartu tak, aby ji ten, co jí má na hlavě, neviděl.

Hra může začít. Hráči hádají, jaký obrázek mají na hlavě tak, že se ptají ostatních hráčů na otázky. Ostatní mohou odpovídat pouze Ano nebo Ne.

Několik variant hry:

  • Čelenky si nasadí všichni hráči a také všichni dostanou kartičku. Ten, který uhádne, co je, jako první, vyhrává.
  • Hrát můžete na týmy (min. 2 hráči). Jeden z každého týmu si nasadí čelenku a dostane do ní obrázek. Poté se odstartuje hra a ostatní z týmů hráčům s čelenkou odpovídají na jeho otázky. Vítězí tým, jehož hráč uhádne, co je, jako první.
  • Hru můžete obměnit tak, že zakážete napovídačům mluvit. Ti pak musí předmět na spoluhráčově hlavě napovědět jen pomocí pantomimy. Zpestřete si tak třeba divadelní kroužek.
  • Další obměnou je možnost napovídat pouze pomocí: písně, básně, jednoho slova, obrázku atd.
  • Vezměte hru do školního kolektivu a hrajte jen v cizím jazyce – učte se anglicky, francouzsky, německy, španělsky… zábavně!

Obrázky samotné můžete využít také k tvorbě příběhů, poznávání barev, k učení cizích jazyků atd.

Hráči a čas

Věk: 6+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 60 karet

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 22 x 5 cm

Materiál: papír, plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Komunikace a řeč
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.