Magformers | Pikant velký 25 ks

Kód: 60302
Značka: Magformers
1 360 Kč 1 124 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Magformers | Pikant velký 25 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 25 dílků: 4 kosočtverce 4 vysoké trojúhelníky 6 pětiúhelníků 4 lichoběžníky 2 obdélníky 2 šestiúhelníky 2 jednokolečka 1 otočnou figurku. 

Velký pikant je balíček různorodých geometrických tvarů a příslušenství, kterými si můžete „dokořenit“ již zakoupenou základní sadu MAGFORMERS, která obsahuje jen tvary základní, tedy čtverce a trojúhelníky. Řada PIKANT se snaží nabídnout kombinace od více druhů v co nejšikovnějším poměru, neboť každý tvar má v "konstrukční praxi" nějaké své nejtypičtější početní zastoupení .

Řada Pikant je tedy určena pro ty, kteří již nějaké základní balení stavebnice Magformers mají a chtějí něco navíc. Dílky se dodávají v pestré barevné škále uložené do velkých odolných zipových sáčků s etiketou. Přikoupením velkého Pikantu získáváte již solidní munici pro komplexní stavby všeho druhu. Zda bude součástí Pikantu figurka holčičky a nebo chlapečka zůstává dílem (genetické) náhody. Nechte se překvapit:)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.