Lilliputiens | Závěsný panel - Můj den

Kód: LILLI_83058
799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Zrekapitulujte si s dětmi den nebo naplánujte další, pomůže jim to zvládnout a pochopit režim po nástupu do školky či školy. || Věk 2+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pro večerní rituál - Cesarův denní záznam pomáhá vašemu dítěti zpracovat dojmy z předešlého dne a připravit se na další den. Plán na další den si dítě připraví společně s mámou nebo tátou pomocí vybraných (23 ilustrovaných dílů) nebo přizpůsobených karet (3 bílé díly pro vaše tvoření) se suchým zipem, aby vaše dítě pochopilo události. Nepoužité díly dítě uloží do kapsy ve spodní části panelu. Rozpoznává vzory, objevuje uklidňující rituály a je povzbuzováno k tomu, aby prožilo nová dobrodružství.

Věk

2+

Obsah balení

  • látkový panel s kapsami
  • 23 ilustrovaných dílů s denními činnostmi
  • 3 prázdné díly pro vaše obrázky

Další parametry

Rozměry balení: 36 cm

Rozměry panelu: 35 cm

Materiál: látka

Doplňkové parametry

Kategorie: Textilní hračky
Co rozvíjí: Plánování
Věk: 2, 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Belgická firma Lilliputiens staví na dětských snech dvou maminek, které firmu založily již v roce 1995. Jejich hračky podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry. Naprostá většina hraček si kombinuje různé textury a vlastnostmi látek, které jsou měkkostí, barevnosti či tvarem stimuluji hmat, zrak i sluch dítěte. V sortimentu najdete neoprenové hračky do vody a tzv. tiché knihy (quiet book). Hračky jsou nezávisle testovány a splňují evropské a mezinárodní normy kvality. Díky pečlivému výběru materiálů jsou odolné a bezpečné a lze je prát v pračce. Lilliputiens je záruka kvalitní hračky, která má kromě zábavy také nespornou vzdělávací a estetickou hodnotu.