Legler | Vkládací puzzle Evropa a vlajky

Kód: LE8149
Značka: Legler
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Mapa, mapy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rám se slepou mapou, 36 velkých dílů puzzle a 26 oddělitelných vlajek zemí Evropy, vše vyrobeno z kvalitní překližky. Rozvíjejte znalosti hravou cestou.

Popisky jsou v NĚMČINĚ!

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

3+

Obsah balení

  • 36 dílů
  • dřevěný rám

Další parametry

Rozměry balení: 45 x 35 x 1 cm

Materiál: dřevo - překližka

Chyták: Některé vlajky jsou na obrázcích obráceně - poznáte které? :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.