OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn.

Legler | Krmivo pro zvířátka

Kód: LE4228
Značka: Legler
325 Kč 269 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Legler | Krmivo pro zvířátka

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tomto puzzle se dítě hravou formou seznámí se zvířátky a tím, čím se každé živí. Tři druhy správných potravin pak přiřadí k příslušnému zvířátku. Obrázky pozadí a výřezy pomáhají ve správné volbě.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. U tohoto puzzle si můžete povídat o potravě zvířat i o výživě lidí, popř. použít puzzle k sestavení jídelníčku pro jiná zvířátka či pro sebe.

Věk

2+

Obsah balení

  • sada 2 puzzle: 2 desky, 10 zvířat a 30 potravin

Další parametry

Rozměry balení: 45 x 18 x 1 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.