UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Legler | Dřevěný navlékací set Farma

Kód: LE10168
Značka: Legler
309 Kč 255 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
šití, vyšívání, prošívání, provlékání, tkaničky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné navlékací zvířátka a doplňky z farmy. Set obsahuje 12 větších dřevěných figurek. S díly si lze hrát i samostatně, jsou stabilní.

Rozvoj a tipy

Navlékání rozvíjí jemnou motoriku, představivost a prostorovou orientaci. Navíc rozšiřuje slovní zásobu a učí předměty pojmenovat.

Věk

3+

Obsah balení

  • 12 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 18 x 4,5 cm

Rozměry dílků: Dům 12 x 10 x 1,5 cm, kráva 4,5 x 3,5 x 1,5 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.