UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Legler | Didaktický kalendář Hladová housenka

Kód: LE10460
Značka: Legler
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Legler | Didaktický kalendář Hladová housenka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný kalendář s hodinami. Dítě se na hračce může naučit hodiny, dny i měsíce a zároveň se nenásilně učí cizímu jazyku - angličtině! 

Rozvoj a tipy

Učí děti poznávat čas. dny i měsíce, může pomoci v učení cizího jazyka - angličtiny.

Věk

4+

Obsah balení

  • hodiny

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 30 x 4 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.