OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn.

Jean Liedloffová | Koncept Kontinua

Kód: 9788086685793
Značka: knihy
159 Kč 145 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

KNIHA: Pojednání o tom, jak je potřeba zacházet s našimi nejmenšími, aby z nich vyrostly spokojené a samostatné děti a posléze dospělí lidé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

aneb Hledání ztraceného štěstí pro nás a naše děti 

Autorka ve své světově proslulé knize odhaluje, proč jsou lidé žijící na Západě tak nespokojení a často nešťastní. Po několika expedicích mezi jihoamerické indiány rozpoznala, že tyto pocity mohou pramenit z neuspokojených potřeb miminek a malých dětí, které se na Západě snažíme vychovávat podle všemožných teorií, jen ne podle vlastní intuice a evolucí vytvořených jednoduchých pravidel a očekávání.

V knize, kterou napsala již v r. 1975, velmi jasně a přesvědčivě vysvětluje, jak je potřeba zacházet s našimi nejmenšími, aby z nich vyrostly spokojené a samostatné děti a posléze dospělí lidé, kteří si nepotřebují „léčit“ své deprivace z dětství všemi možnými způsoby, počínaje drogovou závislostí a konče nezdravými partnerskými vztahy, a jsou schopni vést plnohodnotný život, jenž nebude naplněn věčnou nespokojeností a hledáním „něčeho“, co nalézt nelze. Našemu vlastnímu životu tak dává úplně nový rozměr a pomáhá lidem najít jednoduchou, a přitom málo předvídatelnou odpověď na často kladenou otázku – proč nejsme šťastní.

Parametry

Autor: Jean Liedloffová

Originál: Continuum concept

Nakladatelství: Dharmagaia, 1. vyd.

Rozměry: 21 x 13 x 1 cm

Pevná vazba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: