DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté (uhrazené či na dobírku) do 17.12. do 7:00. I po tomto datu budeme objednávky odesílat, ale již se dle informací přepravců snižuje pravděpodobnost včasného doručení (tj. do pátku 21.12.). Pro doručení do Vánoc doporučujeme kurýra Geis a Zásilkovnu a platbu on-line nebo na dobírku. Více info v přehledu "Cena dopravy" nahoře nebo přímo u nás na telefonu, e-mailu či on-line chatu. PRODEJNA PRAHA - OSOBNÍ ODBĚR I NÁKUP je možný do 21.12., více info podají výše "Kontakty" nebo "Prodejna". Objednávky je možné ihned vyzvednout, nebo můžete přijít i bez objednání a vybrat rovnou na místě.

IDW Games | Cat Tower (Kočičí věž)

Kód: IDW0979
Značka: Ostatní
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Hra s koťátky

Detailní informace

Detailní popis produktu

\"cat-tower-banner-2\"

Kočičí věž je hra založená na šikovnosti a trpělivosti při stavění věže z koček.

Až 6 hráčů se může pustit do vysilujícího štosování roztomilých kočiček v pozicích, které určí hod velkou kočičí kostkou. Cílem je zbavit se svojí hromádky koček, nakupit je na sebe až do nebe, kde budou žít dlouho a blaze po všechny své kočičí životy.

Ale pozor! Jeden špatný pohyb a všechny kočky se sesypou zpátky k zemi do výchozího balíčku, kde si žádná kočka nepřeje zůstat déle, než je nutné. 

Můžete si také zahrát alternativní verzi hry, kde se pokoušíte vytvořit věž z koček dřív než vaši soupeři. Na konec postavíte na věž kostku - a pokud věž vydrží stát po dobu 5 vteřin - stáváte se novou korunovanou kočičí královnou.

Rychlá pravidla hry:

Hrajete proti sobě a snažíte se jako první zbavit všech štosovatelných kočiček umisťováním jich na hlavní kočičí věž. Každý hráč na začátku hry dostane 7 kočiček, poté se hodí kostkou a na základě padlého symbolu se všichni snaží umístit příslušnou kočičku na věž.

Ale buďte opatrní, pokaždé, kdy umístíte kočičku na věž, riskujete, že si budete muset vzít všechny karty zpátky do ruky, což vás posouvá dále od vítězství (a chutné ryby). První hráč, který se zbaví všech kočiček z ruky, vyhrává.

Obsah balení:

  • 1 nesnesitelně roztomilá krabička (12 x 12 x 7 cm)
  • 42 štosovatelných kočiček
  • 12 karet Tlustokoček
  • 16 tokenů Tlustokoček
  • 1 velká dřevěná kostka
  • 1 pravidla 

Příkládáme česká pravidla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: