UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Huch! | Voodoo Mania

Kód: HUT87824
Značka: Mindok
209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Huch! | Voodoo Mania

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rodinná karetní postřehová hra, kde účastník, který nejrychleji použije všechny přísady, získá čestný titul mistra voodoo.

Každý hráč má dobírací balíček karet a tři karty v ruce. Ten, kdo se zbaví co nejrychleji všech karet, vyhrává. Když se to někomu povede, kolo končí a ostatní si započítají penalizaci za každou svou kartu. Na kartách jsou symboly: maska, amulet voodoo panenka, lektvar, cylindr.

Pravidla a recenze

RECENZE

PRAVIDLA

Hráči a čas

Věk: 7+

Počet hráčů: 2 až 6

Doba hry: 20 min

Obsah balení

  • 97 karet
  • pravidla hry – přikládáme pravidla v ČJ

Další parametry

Rozměry balení: 11 x 11 x 4,5 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.