Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Granna | Hra Špagety

Kód: 02281
Akce
Značka: Granna
ZDARMAZDARMA
granna spagety
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Vytáhněte z talíře špaget a masových koulí správné špagety tak, abyste žádnou kouli neshodili. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

To se nám to zamotalo! Nachystejte na talíř barevné zamotané špagety s masovými knedlíčky a zkuste jednou rukou vytáhnout tu nejchutnější. Ale pozor, nic vám z talíře nesmí spadnout! Návod v češtině i ve slovenštině.

Nová, originální zručnostní party hra navozující atmosféru úžasné italské hostiny je určena pro 2 až 4 hráče od 6 let. Hráči se snaží získat co nejvíce těch nejcennějších špaget. Musí při tom prokázat dobrý postřeh i velkou přesnost, protože zrádné knedlíčky, jež špagety zdobí, se mohou kdykoli vykutálet z talíře a ušpinit stůl. Dynamický průběh, jednoduchá pravidla a tři varianty hry zaručují spokojenost všem, kdo neustále lační po nových zážitcích. 

Hráči a čas

Věk: 6+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 30 min

Obsah balení

  • 2 stylové talíře (malý a velký) 
  • 27 zamotaných špaget (10 přírodních, 8 rajčatových, 6 špenátových, 3 sépiové) 
  • 4 vykutálené knedlíčky 
  • 12 neopakovatelných italských receptů 
  • neúprosný čas

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 25 x 8 cm

Materiál: karton, dřevo, tkaničky

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické a budovatelské hry
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Granna představuje skupinu dětských vzdělávacích společenských her doporučovaných logopedy a dětskými psychiatry. Nabízí hry, které s dětmi „rostou“, protože se dají hrát mnoha různými způsoby tak, aby byly pro danou věkovou kategorii vždy srozumitelné a atraktivní. Granna® nabízí sérii her s názvem Smysly, která podporuje znalost pěti základních smyslů. V prodeji jsou také hry s barvami zaměřenými na zrak, či se zvuky orientovaná na sluch či hra s vůněmi zaměřená na čich. Pod názvem Mé první hry najdou zákazníci sérii her určenou dětem již od dvou let, kterou si rodiče těch nejmenších rychle oblíbili. Řada Klub předškoláka, určená dětem předškolního věku, obsahuje šest her, se kterými se děti často seznamují ve školce. V nabídce jsou rovněž kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matematiky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT.