UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Evoluce: Kontinenty (rozšíření)

Kód: PX0006
Značka: Alexander
235 Kč 194 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Evoluce nikdy nekončí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

2. rozšíření základní hry EVOLUCE - O původu druhů

2. rozšíření hry Evoluce - O původu druhů mapuje možnosti živočichů po rozpadu prapůvodního kontinentu Pangea. Země se trhá, vznikají nová moře... dnes už víme, že toto hrozivé období tvorové na Zemi přežili. Ale vyzkoušejte si i Vy možnosti, která vám skýtají 2 nové kontinenty Laurasie a Gondwana a migrujte mezi moři a řekami. Poslední díl trilogie se před vámi otevírá!

Kromě zcela mových karet kontinentů a moře se ve hře objeví i jeden nový, velmi zákeřný rys! A věřte, že z něho žádný hráč nebude mít radost... inu, takový je život a vývoj živočichů!

S rozšířenou sadou si zahrajete ve 2 až 6 hráčích.

Balení obsahuje: 42 hracích karet, 3 karty kontinentů, 4 děliče území, 24 herních žetonů, 1 hrací kostku, český a slovenský návod ke hře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, a to hry se slovy či znalostmi.