Evoluce: Čas létat (rozšíření)

Kód: PX0005
Značka: Alexander
209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Dobrodružství evoluce pokračuje!

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. rozšíření základní hry EVOLUCE - O původu druhů

Dobrodružství evoluce pokračuje! Získejte nové schopnosti pro svoje tvory díky nikdy nekončícímu vývoji. Létání, léčky, rozum i ulity: Vyviňte se, používejte účinnější obranu a lstivé útoky. Přeměna a specializace znamenají jídlo navíc. Kdo se dokáže včas chytře přizpůsobit, přežije a bude vítěz! Rozšířená verze obsahuje unikátní kartu "Ďas mořský", který může ochránit nové bezbranné živočichy.

Společně se základní sadou máte k dispozici 50 miliard kombinací schopností, tedy mnohem více než je skutečných druhů živočichů na planetě Zemi.

S rozšířenou sadou si zahrajete ve 2 až 6 hráčích.

Balení obsahuje: 42 hracích karet, 21 barevných žetonů (modré, červené, žluté), 1 hrací kostku, český a slovenský návod ke hře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, a to hry se slovy či znalostmi.