Poradíme Vám

Chcete, aby si dítě hrálo samo, nebo mu při hře budete často asistovat? Potřebujete u něj rozvíjet specifické dovednosti či schopnosti? Bude si dítě hrát spíše s vrstevníky nebo bude rozdíl věků značný? Chcete pořádnou hru „na bednu“ pro dospívající děti nebo spíše hračku pro menší dítko?

Na mnohé z těchto otázek dokážou odpovědět správně zvolené filtry v nabídce na levé straně, kde můžete použít rychlého filtrování podle věku nebo dělení na hračky pro kluky nebo holky.

Pokud hledáte hračku, která by u Vašich dětí rozvíjela fantazii a zároveň jemnou práci rukou, můžete tu správnou hračku nalézt třeba právě v sekci Tvořivost a kreativita.

Pokud potřebujete zdokonalit spíše hrubší motoriku spojenou se stavbou něčeho monumentálního, nebo prostě má Vaše dítko rádo stavebnice, zkuste sekci Stavebnice pro děti.

Hledáte-li zábavu pro děti i dospělé, pro jednotlivce nebo skupiny rozvíjející strategické myšlení, spolupráci, rivalitu nebo prostě hru podle předem daných pravidel, podívejte se do sekce Stolní a společenské hry, kde najdete hry jak klasické, tak i novinky, které pro Vás pečlivě vybíráme kvůli jejich skvělému hernímu i vzdělávacímu potenciálu.

Pokud si Vaše dítě potřebuje vše osahat na vlastní kůži, baví ho experimentovat a poznávat svět okolo sebe co nejvíce smysly, tedy pro každé zvídavé dítko, určitě si vyberete v sekci Objevování a zkoumání. Fantazii lze rozvíjet i ve spojení se specifickými povoláními.

Pokud si Vaše dítě chce hrát na něco konkrétního, zkuste sekci Hrajeme si na..., kde najdete jak velmi úspěšné Igráčky, tak propriety, se kterými bude hra na povolání o mnoho lepší.

Rozvoj emoční inteligence představuje v České republice nepříliš zkoumanou složku naší inteligence, která je ale pro správný rozvoj jedince neméně důležitá. Pokud Vás zajímá právě tento druh hračky, zkuste Emušáka.

Pokud se nebudete moci rozhodnout, napište nám na email info@hrackyvzdelavacky.czzavolejte na číslo 731 445 486 nebo nás kontaktujte na chatu a my Vás objednávkou provedeme nebo navrhneme produkty na základě Vašich potřeb. A pokud máte raději osobní přístup, domluvte si s námi osobní návštěvu a zastavte se přímo u nás, rádi Vás přivítáme a o hračkách si s Vámi popovídáme.

A nezapomeňte. Nezáleží na tom, zdali jste u nás poprvé, zdali již hru či hračku máte u sebe nebo na ni teprve čekáte. Potřebujete se zeptat na nesrovnalost v pravidlech, poradit se, co s hračkou dále, nebo jakou novou hru či hračku přikoupit? Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme, jak nejlépe to svedeme.

loading
x