OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Erzi | Balanční deska Fotbal 2014 - tým Brazílie

Kód: 46377
Značka: Erzi
2 104 Kč 1 739 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Abyste vyhráli, musíte dostat vše 11 kulliček na své pozice. 10 bílých kuliček a jedna černá vám umožní hrát za svůj oblíbený fotbalový tým. Jedná se o limitovanou edici Erzi balanční desky Fotbal - Národní tým. Tato deska bude dostupná pouze v roce 2014! Zábavná kombinace hry a pohybu. Balancováním uvedete kuličky do pohybu a snažíte se je umístit na svá místa. Po stranách desky jsou protiskluzové nášlapy pro pohodlnější a bezpečnější použití desky. Na spodní straně desky je gumový výstupek, díky kterému deska na hladkém povrchu neklouže. Výřez v horní části desky slouží pro snadné přenášení, ale také pro umístění kuliček. Pro dospělé i děti, nosnost až 100kg. Materiál: překližka, sáček s 11ks dřevěných kuliček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vydejte se s Erzi do světa her pro děti i dospělé, na vzrušující cestu za poznáním. Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby podporovaly fantazii a celkový vývoj dítěte. Ať jde o stavebnice, balanční hry nebo hry pro rozvoj motoriky – vše je vyrobeno se smyslem pro detail a maximální hodnotu. Při výrobě je kladen důraz na čistotu použitého materiálu a ekologii. Všechny výrobky Erzi splňují standardy nejvyšší kvality a jsou výsledkem precizního řemeslného zpracování, jsou přísně testovány a certifikovány v Německu a odpovídají příslušným evropským normám.