OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Daniel Goleman | Emoční inteligence

Kód: 9788073593346
Značka: knihy
245 Kč 223 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

KNIHA: O schopnost empatie, sledování dlouhodobých cílů, umění domluvit se s ostatními..., čili o emoční inteligenci. Jak s ní pracovat a lze to vůbec?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Emoční inteligence je přelomovou práci jednoho z nejpřednějších amerických psychologů Daniela Golemana, která naprosto mění pohled na to, co to znamená být chytrý.

Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není. Tato fascinující kniha Daniela Golemana, která vzbudila nesmírný ohlas jak v laických, tak v odborných kruzích a vyvolala doslova revoluci v zavedeném uvažování, nám přesvědčivě ukazuje, že naše chápání lidské inteligence je příliš zúžené. Schopnost empatie, sledování dlouhodobých cílů, umění domluvit se s ostatními... to všechno jsou věci, za něž získáváme body na úplně jiném poli, v království emoční inteligence. Protože je to právě tento typ inteligence, který určuje, jak budeme v životě úspěšní a spokojení.

Parametry

Autor: Daniel Goleman

Originál: Emotional intelligence

Nakladatelství: Metafora, 2011, 2. vyd.

Rozměry: 22,1 x 15,7 x 3 cm

Vazba pevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: