UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

eeBoo | Trio puzzle Jedno po druhém

Kód: EB_PZSEQ2
Značka: eeBoo
430 Kč 355 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Puzzle k porozumění posloupnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V této didaktické hře se děti naučí poznávat příčinu, souvislosti a následek. Trojice kartiček představují vždy danou aktivitu v průběhu času a je na dětech, aby poznaly, jak patří správně za sebe. Povídejte si s dětmi o souvislostech, převeďte situace do vašeho života.

Hra je oceněná Oppenheim Guld Award za hračku přínosnou pro vývoj dítěte. Obsahuje český návod.

Všechny hračky eeBoo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí logické myšlení a slovní zásobu.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: od 1 hráče

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 48 kartiček (16 setů po 3 kartičkách)
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 33 x 16 x 4 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.