UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: Září - osobní odběr či nákup v obchůdku možný pouze po telefonické či emailové domluvě. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

eeBoo | Puzzle Vánoce v lese 20 třpytivých dílků

Kód: EB_PZCSW
Značka: eeBoo
255 Kč 211 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Třpytivé puzzle v malé krabičce. Velké dílky padnou hezky do ruky a motiv navodí ducha Vánoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční puzzle v malé krabičce s uchem na přenášení. Dílky jsou poseté stříbrným prachem a motiv krásně navodí vánoční atmosféru. Ilustrovala Melissa Sweet.

Všechny hračky eeBoo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Skládání puzzlí rozvíjí jemnou motoriku, představivost, paměť a logické myšlení. V tomto případě učí vývoji žáby. Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. 

Věk

Věk: 3+

Obsah balení

  • 20 dílků puzzle v krabici

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 10 x 4 cm

Rozměry složeného obrazu: 28 x 38 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Co rozvíjí: Motorika, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.