Doprava kurýrem zdarma až domů, výhodná cena na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. | Odesíláme každý den do ČR i SR. | Zkontrolujte vždy doručovací údaje a způsob dopravy a platby - a nezapomeňte na včasnou úhradu, aby vám mohl balíček brzy dělat radost! Info o objednávce najdete také v e-mailu - pokud něco nesedí, ozvěte se, objednávku spolu upravíme k vaší spokojenosti.

eeBoo | Pexeso Poznávej lidské tváře

Kód: EB_MGFAC3
430 Kč 355 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Poznejte tváře dětí z celého světa, najděte společné rysy i odlišnosti, kombinujte s literaturou o národnostech. || Věk 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o klasickou hru pexeso. Kartičky promíchejte a vyložte lícem dolů. Hráč, který je na řadě, otočí dvě libovolné kartičky. Hráči se snaží zapamatovat si, kde se jednotlivé obrázky nachází. Kdo otočí dva stejné obrázky, ten je získává (a může ještě hrát). Vyhrává hráč s největším počtem nasbíraných párů.

Hra je oceněná Oppenheim Gold Award.

Všechny hračky eeboo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Hra cvičí paměť a soustřední. Díky motivu však skýtá další možnosti využití. Dílky zobrazují děti 24 různých národností se znaky typickými jak pro rasu, tak pro danou kulturu. Naučte se s dětmi rozpoznávat obyvatele různých kultur, přiřaďte dílky k jejich domovitě na mapě světa, bavte se o rozdílnosti různých kultur, o jejich zvycích, i o tom, v čem jsme si podobní. Cestujete-li, vzpomeňte si na pexeso, vnímejte rozdíly a bavte se s dětmi o tom. Pokud čtete příběhy z různých koutů světa, opět můžete dílky využít a spojit si je do souvislostí. Toto v zásadě "obyčejné" pexeso nabízí neobyčejné možnosti využití doma i ve školní výuce.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 2 až 4

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 48 kartiček (24 párů)

Další parametry

Rozměry balení: 24 x 24 x 4,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Paměť, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.