Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

eeBoo | Loto malé Život v lese

Kód: EB_LGLLW
269 Kč 222 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hra loto s přírodními motivy. Vhodné i pro procvičování slovíček v cizím jazyce. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická hra loto či bingo. Každý hráč si vybere jednu velkou kartu, kterou položí před sebe na stůl. První hráč losuje kartičku a pokud se shoduje malý obrázek s obrázkem na jeho hrací kartě, položí ho na příslušné místo na své hrací kartě. Když obrázek na kartě nemá, vrací ho zpět a hraje další hráč. Vyhrává hráč, kterému se jako prvnímu podaří zaplnit celou hrací kartu.

Všechny hračky eeBoo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2 až 4

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 4 hrací karty
  • 24 dílků se zvířaty a přírodninami
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 11 x 2,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Záruka: 2 roky
Co rozvíjí: Soustředění, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.